Policia sekuestron sirenat e alarmit në Mitrovicë të Veriut

0

Është raportuar Policia e Kosovës ka sekuestruar sirenat e alarmit në Mitrovicën e Veriut që ishin në kontroll nga strukturat paralele të Serbisë.

Këto sirena janë lëshuar kur kërkohej që qytetarët të organizohen dhe të dalin në rrugë.

Kosova News ka publikuar edhe video:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *