Raportohet për grindje në mes Kurtit e Osmanit: Kjo është video ku shihet diskutimi i tensionuar mes tyre

0

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe kryeministri Albin Kurti sot kanë pasur një diskutim në Kuvendin e Kosovës.

Nga ajo që ka kapur kamera, Osmani dhe Kurti shihen të jenë më të tensionuar se zakonisht. Ndërsa edhe gjuha e tyre trupore duket se e konfirmon një gjë të tillë.

Gjithçka ndodhi në takimin Këshillit për Demokraci dhe të Drejta të Njeriut.

Për më shume ndiqeni videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *