LAJMI I FUNDIT: Specialja liron Nasim Haradinajn

0

Është liruar nga burgu ish-pjesëtari i UÇK-së dhe ish-nënkryetari i OVL-UÇK-së, Nasim Haradinaj.

Lirimi i tij është bërë me vendim të Gjykatës Speciale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *