Policia me aksion në veri të vendit, konfiskohen shok bomba, fishekë e uniformë ushtarake

0

Policia e Kosovës gjatë ditës së djeshme ka zhvilluar një aksion në pjesën veriore të vendit.

Gjatë këtij aksioni raportohet se persona të pa njohur kishin fshehur gjëra të dyshimta.

Gjatë kontrollit janë gjetur dhe konfiskuar dy shok bombë, tetë fishekë, një palë uniformë ushtarake dhe gjemba për dëmtimin e gomave të automjeteve.

Rasti është duke u hetuar./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *