Video- Momenti kur aktivistja e PSD’së e gjaun me letra kryeministrin Kurti duke fishkëlluar

0

Kryeministri Albin Kurti përgjatë fjalimit të tij në panairin e rinisë është fishkëllyer dhe gjuajtur me disa letra nga aktivisjta e PSD’së, Sonila Pllashniku.

Lideri i PSD’së Dardan Molliqaj ka publikuar videon, kur aktivistija e gjuan me letra kryeministrin.

Megjithatë ai e ka vazhduar fjalimin e tij, derisa në prapavijë dëgjoheshin fishkëllimat.

Mbrojtja e afërt e Kurtit ndërkohë shihet teksa ndërhyn dhe largon aktivisten e PSD-së nga salla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *