Ndodhi çasti i shumëpritur, Kaderi e puth Lumbardhin

0

Dy banorët e Big Brother Vip Kosova, Kaderi dhe Lumbardhi tashmë janë bërë çift.

Ka qenë Lumi ai i cili më në fund i ka rrëmbyer një puthje bukuroshes nga Prizreni.

Puthja e tyre u duartrokitë nga banorët tjerë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *