“Puthen” Edona dhe Buci (VIDEO)

0

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Edona James ka bërë diçka që askush nuk do ta kishte çuar në mend.

Derisa Buci po ngacmonte Lumbardhin dhe Kaderin se nëse ata dalin më pak të preferuar, do t’ia lënë fajin që nuk po puthen mirë, Edona ka thënë se ajo mundet edhe ta puth Bucin.

E banorët e tjerë e kanë inkurajuar atë që ta bëjë këtë gjë.

Edona iu afrua Buci që ta puthte, ku ky i fundit nuk u largua fare nga kjo ide, por se a u puthën në të vërtetë apo jo, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *