Kurti shihet në një restorant luksoz në Berlin duke i përgatitur peshk në flakë

0

Së fundmi, në rrjete sociale është duke qarkulluar një video e Albin Kurtit, i shoqëruar nga ambasadori në Gjermani, Faruk Ajeti, si dhe bashkëpunëtorë të tyre.

Aty shihet edhe kamarieri afër duke ua prezantuar peshkun e pjekur në krip e flakë, të cilin e kanë përgatitur për ta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *