‘’Bashkohen’’ sërish Limaj e Haradinaj, kësaj rradhe në konakun e një ode në Malishevë

0

Dikur ishin në Qeveri së bashku e mbrëmë u bënë bashkë në konakun e një ode në Malishevë.

Përkundër që tashmë nuk janë në koalicion së bashku raportet midis Ramush Haradinajt dhe Fatmir Limajt vazhdojnë të jenë të shkëlqyëshme.

Ata u panë së bashku në një aheg të organizuar një konakun e Kastriot Berishës nga Malisheva.

Nuk dihet se cila ka qenë arsyeja që  ka bërë bashkë Haradinajn e Limajn mirëpo që të dy janë parë në disponim të mirë.

Mos ndoshta Limaj po e shen mundësinë që ti bashkohet AAK-së?/Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *