Pamje ekskluzive, gjilanasit e kapin hajnin në flagrancë, ky është emri i tij

0

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur të shtunën mbrëma në Gjilan.

Grabitësit e kanë vjedhur në një furrë arkën që grumbullonte para për nevojtarët, ku në të kishte qindra euro.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se një prej grabitësve është Ardian Matoshi, 31 vjeçar.

Ai është kapur nga punëtorët dhe e kanë mobilizuar.

Burime të njëjta bëjnë me dije se Matoshi ishte përdorues i substancave narkotike.

Më pastaj i njëjti është arrestuar nga Njësia Speciale e Policisë së Kosovës, dhe është dërguar në stacionin policior në Gjilan./IndeksOnline.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *