LAJMI I FUNDIT: Grabitje e armatosur në lokalin EX-Coins të kriptovalutave në Prishtinë

0

Një grabitje e armatosur ka ndodhur sot në mëngjes në Prishtinë.

Kosova Report merr vesh se cak i kësaj grabitje ka qenë një lokal i kriptovalutave.

Policia ka dalë në vend të ngjarjes dhe po merret me rastin.

Nuk dihet shuma e grabitur apo dëmi i cili është shkaktuar me këtë rast.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *