Villarreal 4:4 Barcelona, notat e lojtarëve

Villarreali ka arritur të marr një pikë ndaj Barcelonës në barazimin 4-4, në një ndeshje që kishte gjithçka brenda saj.

Barcelona shënoi dy herë që në fillim të ndeshjes, duke dhënë përshtypjen që kjo ndeshje do të mbyllet lehtë.

Philippe Coutinho dhe Malcom shënuan për epërsinë prej 0-2 për skuadrën e Valverde.

Vendasit në vazhdim arritën të shënojnë katër gola, përmes Samuel Chukwueze, Karl Toko Ekamb, Vicente Iborra dhe Carlos Bacca.

Barcelonën nga humbja e shpëtuan Lionel Messi dhe Luis Suarez, që shënuan në fund të ndeshjes, për 4:4.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!