LAJMI FUNDIT: Isa Mustafa merr vendim

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka thirrur mbledhje urgjende të Kryesisë së partisë që drejton, pas takimit të fundit me Albin Kurtin.

Anëtari i Kryesisë së LDK-së, Safet Kamberin, i cili ka konfirmuar thirrjen e mbledhjes.

“Po, mbledhja është thirrur për nesër në orën 11:00 dhe mbahet në selinë qendrore të partisë”, ka thënë Kamberi për Reporterin.

Ndërkohë, edhe VV-ja duket se do ta mbledhë Kryesinë së shpejti, pasi për postin e presidentit është mësuar se do të vendosin strukturat e partisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!