Morena e feston ditëlindjen me “gjoksin” jashtë

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku është duke festuar ditëlindjen e saj të 26-të dhe atë është duke e bërë në një vend ekzotik

Morena Taraku ka treguar shumë gjëra në një fotografi në bikine derisa ka treguar se është duke e festuar ditëlindjen e saj.

Bukuroshja kosovare, ka udhëtuar me një “avion privatë” në një ishull për ta festuar ditëlindjen e saj të 26-të, një fotografi që ajo e kishte postuar para dy dite, shkruan GazetaExpress.

E kësaj here ajo vjen me një foto tepër të nxehtë që ajo e ka postuar në rrjetet sociale.

Morena ka të veshur bikine të bardha dhe një këmishë të gjelbër derisa tregon gjoksin gjigant të saj dhe thotë se është duke e festuar ditëlindje.

Taraku shihet se është në ndonjë ishull ekzotik derisa ende nuk ka treguar se në cilën “parajsë” ajo po i kalon pushimet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!