Ndryshimet e Era Istrefit ndër vite

Era istrefi nuk ka qenë e tillë më parë sikurse e shohim tani

Këngëtarja ka ndryshuar shumë gjatë viteve, sidomos pasi që ajo mori famë ndërkombëtare.

Era me muzikë filloi të merret qysh herët. Gjatë viteve sa është pjesë e skenës Era vazhdimisht sjellë projekte të reja, të cilat vlersohen shumë edhe jashtë kufijve, shkruan rtv21.tv.

 Gjatë këtyre viteve këngëtarja 25 vjeçare ka pësuar shumë ndryshime. Me transformimin e vet të pazakonshëm, Era tani ka arritur majat e bukurisë dhe ndryshimet e saj vërehen dukshëm, si në fytyrë ashtu edhe në trup.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!