Biondja që ndërpreu finalen, e pabesueshme çfarë i ndodhi Instagramit të saj

Quhet Kinsey Wolanski i, dhe është pikërisht femra që u fut në fushë, gjatë pjesës së parë të finales mes Liverpulit dhe Totenhemit në Madrid.

Kinsey Wolanski, një biondinë tërheqëse e cila hyri në fushë derisa po zhvillohej ndeshja Tottenham – Liverpool u bë shumë e komentuar në media.
Ajo është e dashura e Vitaly Zdorovetskiy, një tifoz që gjithashtu kishte hyrë në fushë, në finalen e Kupës së Botës 2014.

Por, ky parakalim provokativ i saj pati efektin e vet, raporton Korrespodenti.

Deri në ato çaste, ajo kishte vetëm 318 mijë ndjekës në Instagramin e saj.

Për ka pak kohë, Instagrami i saj është me mbi 800 mijë ndjekës, numër ky që po rritet çdo moment. /Korrespodenti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!