Saka dhe Nketiah i japin Arsenalit epërsi të dyfishtë

Arsenal është në epërsi prej dy golave kundër Bournemouth në kuadër të FA Cup. Janë Bukayo Saka dhe Edward Nketiah që kanë realizuar për Topçinjtë gjatë pjesës së parë, epërsi me të cilën skuadrat kanë shkuar në pushim, transmeton Klan Kosova. Aktualisht është duke u zhvilluar minuta e 63-të e takimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!