Raptors – Spurs, dy skuadrat nuk luajnë 24 sekonda për nder të Kobe

Ndeshja që ishin në orar të zhvillohen gjatë ditës së sotme në NBA e kanë vazhduar planprogramin e tyre. Njëra ndër to ishte edhe ajo mes San Antonio Spurs dhe Toronto Raptors, të cilat nderuan Kobe Bryant. Të dy skuadrat nuk luajtën për 24 sekonda në nderim të legjendës amerikane. Kujtojmë se 41-vjeçari barti fanellën ikonike me numër 24.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!