Ky ishte mesazhi i fundit nga Kobe Bryant para se të vdiste

Kobe Bean Bryant i lindur në 23 gusht 1978 është një ish basketbollist profesionist amerikan. Ai luajti tërë karrierën e tij 20-vjeçare me Los Angeles Lakers të Shoqatës Kombëtare të Basketbollit (NBA). Ai hyri në NBA drejtpërdrejt nga shkolla e mesme dhe fitoi pesë kampionate në NBA. Bryant luajti për dy dekada për LA Lakers, duke fituar pesë kampionate dhe duke bërë 18 Lojëra All-Star para se ta lindte përgjithmonë karrierën e tij prej basketbollisti pas sezonit në vitin 2016, transmeton Periskopi. Cicërima e fundit e Bryant ishte dedikuar King James ku thotë: ‘’Vazhdojmë ta çojmë lojën përpara @KingJames. “Shumë respekt për vëllain tim.”/Periskopi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!