E pabesueshme, Ilicic shënon gol spektakolar nga 50m në Serie A

Torino dhe Atalanta po e luajnë ndeshjen e tyre në Serie A.Atalanta po triumfon bindshëm në këtë ndeshje me rezultat të thellë 0 me 5. Golin e katërt, të cilin e ka shënuar Ilicic, është thjesht fantastik. Ilicic realizoi nga 50 metra largësi, shkruan Gazeta Blic.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!